חן לוי זמרת ויוצרת, הוציאה השנה את אלבום הבכורה שלה, אלבום שהוקלט בשיתוף עם הבסיסט והמפיק המוזיקלי - אברי בורוכוב.

"מישהו פעם אמר שאת אלבום הבכורה כותבים כל החיים" אומרת לוי, "ואני בהחלט מרגישה שהאלבום מספר את כל המסע שלי. יצרתי אותו יחד עם אברי בורוכוב שהוא חבר טוב לפני הכל, וקיבלתי ייעוץ אומנותי מאחד המוזיקאים שאני הכי מעריכה, אחי הגדול - אדיר לוי. אני מרגישה שהתמזל מזלי להיות מוקפת במוזיקאים כאלו וליצור איתם. זה לא מובן מאליו."

באלבומה מנגנים כמה מהנגנים הבולטים של עולם הג'אז והאינדי בסצנת המוסיקה בארץ כמו אביב כהן (מארינה מקסימליאן, ליירז) עומר קליין, שחר אלנתן, הוד מושונוב (A-WA) ודן מאיו (Tatran).

אלבום הבכורה של לוי, שמזכיר שילוב של קייט בוש פוגשת את דין דין אביב, מספר את סיפור המסע - ילדה שגדלה באילת החמה והמוגנת, עברה לירושלים הקרה לרגל לימודים והיגרה לתל אביב הלא פוסקת. 

אלבום עם השפעות מזרח תיכוניות שמקורן כנראה בילדותה ("אימא שמעה בבית הרבה מרגלית צנעני ואני אהבתי לשיר את שיריה בתור ילדה"), טבולות בהרמוניות ג'אז מימיה כסטודנטית לג'אז באקדמיה ("כששמעתי את אלה פיצג'רלד חשבתי שאין יותר טוב מזה"), ארוזים בהפקה פופית אינדית שזורקת למחוזות רחוקים כמו ביורק וטורי איימוס ("היה לי חשוב שהאלבום יהיה רענן עם תחושה של נגינה חיה, מה שיצר הפקה שמשלבת סאונד מודרני חדשני ואפילו מעט אלקטרוני עם סאונד חם, אינטימי ומוכר").

לוי הופיעה עם אמנים מהשורה הראשונה כמו ברי סחרוף בפרויקט ייחודי של עיבודים סימפוניים בניצוחו של ד"ר מיכאל וולפה, הראל סקעת בפסטיבל צלילים במדבר, נגן כלי ההקשה חן צימבליסטה בהופעות בארץ ובעולם, ביג בנד חיפה וחולון בניצוחו של גורי אגמון והרשימה נמשכת.

היא נולדה בעיר אילת, ילדה אמצעית בין אח בכור מוזיקאי ואחות קטנה. את קולה הייחודי שמשלב סלסולים עדינים ורכות של זמרת ג'אז פיתחה לוי לאט עם השנים: "יש לי אח גדול מוזיקאי שמילדות רצה לנסות עליי כל מיני לחנים שכתב, ומשך אותי איתו ללהקה העירונית של אילת. יצא ששרתי בטקסים עירוניים ובבית ספר אבל לא התייחסתי לזה ברצינות ולא למדתי מוסיקה בצורה מסודרת".

אחרי הצבא החליטה להירשם ללימודי תואר ראשון לביצוע ג'אז באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, שם הייתה ההתפתחות הגדולה שלה.

"התקופה שחייתי בירושלים ולמדתי באקדמיה הייתה קסומה בשבילי והביאה איתה הרבה רגעים של השגת יעדים: זכייה בתחרות זמרים במקום הראשון, מלגה גבוהה לבית הספר למוסיקה המפורסם ברקלי שבבוסטון בשנה השנייה שלי והופעות בפסטיבל "צלילים במדבר" בשדה בוקר בליווי הסנייפונייטה הישראלית באר שבע בניצוחה של קרין בן יוסף".

אחרי קמפיין מימון המונים מוצלח, חן לוי מקליטה את אלבומה השני, מופיעה עם הרכבי ג'אז ברחבי הארץ, מנצחת על מסלול הג'אז הווקאלי בבית הספר הגבוה למוזיקה רימון ומגישה תכנית רדיו ברדיו קול רמת השרון.