המלצות

עופר פורטוגלי // פסנתרן, מלחין, מעבד, מורה בכיר ברימון, בית ספר למוזיקה

חן היא זמרת ומוזיקאית-יוצרת מוכשרת ביותר, המיטיבה להגיש סטנדרטים ולאלתר ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכריזמה, לחן הרב וליכולות הבימתיות הסוחפות שלה, חן מפגינה כישורי הוראה והנחיית סדנאות מעולים, תוך יצירת קשר בלתי אמצעי עם התלמידים.

גורי אגמון // מוזיקאי, יוצר, מנצח, ממייסדי רימון, בית ספר למוזיקה ומרצה בכיר באקדמיה למוזיקה ולמחול ירושלים

מעבר לקריירה הבימתית שלה, חן צברה ידע וניסיון רב במהלך השנים בכתיבת תוכניות הוראה עשירות ומגוונות לתלמידים ומורים, ומגלה מקוריות רבה בגישתה החינוכית. בחום רב אני ממליץ עליה כמוסיקאית ומחנכת מהשורה הראשונה

פרופסור מיכאל וולפה // מוזיקאי, יוצר ומחנך, האקדמיה למוזיקה ולמחול ירושלים

חן לוי ניחנה באיכות קולית מיוחדת, מוזיקאליות טבעית ורגישות לטקסט. היא אחת מהמוכשרות, המבטיחות והבולטות בתחום בו היא עוסקת. ידיעותיה המקיפות במגוון רחב של נושאים באות לידי ביטוי בסדנאות אותן היא יזמה. אני מביט נפעם בעשייתה שיש בה כל כך הרבה עומק, ידע ואינטואיציה.  מי ייתן וחזונה יהדהד וישפיע על עוד ועוד אנשים

בשנים האחרונות במקביל להיותי זמרת פעילה ומרצה בבית הספר ״רימון״ ו״שטריקר״, אני מעבירה סדנאות למוסיקאים צעירים במגמות ובקונסרבטוריונים ברחבי הארץ שמוזמנות מפה לאוזן. בראייתי, עבודה עם בני נוער חשובה מאין כמותה ואני חווה ממקור ראשון את ההשפעה בסדנאות על המשתתפים.

סדנת הדגל - אומנות האלתור

 

בסדנה ייחשפו הזמרים לז'אנרים שונים של מוזיקת הג'אז. המפגש יעסוק בנושאים מגוונים כגון בניית סולו סקאט, מבנים, מקצבים, הברות, פראזות, משמעות הטקסט בתוך הג'אז, שימוש במילים לצורך האלתור והרחבת הרפרטואר.

מטרת הסדנה להעניק שליטה וביטחון ביכולת האלתור, להכיר דרכים שונות בהן ניתן לאלתר, לצקת משמעות בתוך האלתור ולייצר חוויה כיפית והדרגתית שתעזור לזמרים לחוש בנוח כשהם ניגשים למלאכת האלתור.

 

הסדנה מיועדת לתלמידים במגמות מוזיקה בתיכון / תלמידי קונסרבטוריון / ווקאליסטים במגזר הפרטי.

כיתת אמן

 

כיתת האמן תחשוף את התלמידים והתלמידות לגישה שונה של זמרים וזמרות באלתור; גישה שנותנת חופש הבעה במרחב ההרמוני ועבודה עם הרכב, טכניקות שונות באלתור, חשיבה הרמונית ולא רק מלודית, הקשבה מעשית, תקשורת וכבוד בנגינה יחד. 

כיתת האמן מבוססת על המוסיקה המקורית שלי בשילוב עם עיבודים לסטנדרטים. בחציו הראשון של המפגש אנחנו מנגנים קטעים נבחרים בפני התלמידים ובחציו השני משוחחים על אופן הכתיבה, העיבודים, הדינמיקה בתוך ההרכב, השפעות של ג׳אז ומשקלים אי זוגיים שמאפיינים את הכתיבה שלי. 

השתלמות מורים לרסיטל

ההשתלמות תסקור את כל הצרכים של תלמידים הניגשים לרסיטל ותיתן מענה בצורת תוכנית דידקטית, מסודרת ומוקפדת המחולקת על פני שלוש שנים. בכל מפגש נסקור לעומק שנה מבין השלוש, נדון בתהליך, בצורות הלימוד ובידע שהתלמיד צריך לצבור כדי להגיע לרסיטל ברמה מספקת. 

כל זאת יתאפשר באמצעות חוברת עבודה, הצעות לתרגילים, צפייה במבצעים משובחים ועבודה עם הקלטות לימודיות. 

 

מטרות ההשתלמות: להעניק שליטה, ביטחון וסדר בהקניית הידע לתלמיד, כמו גם הכרת דרכים שונות בהן ניתן לאלתר ויצירת חוויה כיפית, הדרגתית ומעמיקה שתעזור לתלמידים ולמוריהם לחוש בנוח כשהם ניגשים לרסיטל.

 

ההשתלמות מתאימה למורים במגמות מוזיקה בתיכון / בקונסרבטוריון ולמורים במגזר הפרטי.

הצעת מחיר ופרטים נוספים
arrow&v
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 by CHEN LEVY. Proudly created with Wix.com