top of page
לוגו לאתר.png

Jazz & Vocal Workshops

המלצות

עופר פורטוגלי 
פסנתרן, מלחין, מעבד, מורה בכיר ברימון, בית ספר למוזיקה

חן היא זמרת ומוזיקאית-יוצרת מוכשרת ביותר, המיטיבה להגיש סטנדרטים ולאלתר ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכריזמה, לחן הרב וליכולות הבימתיות הסוחפות שלה, חן מפגינה כישורי הוראה והנחיית סדנאות מעולים, תוך יצירת קשר בלתי אמצעי עם התלמידים.

גורי אגמון  
מוזיקאי, יוצר, מנצח, ממייסדי רימון, בית ספר למוזיקה ומרצה בכיר באקדמיה למוזיקה ולמחול ירושלים

מעבר לקריירה הבימתית שלה, חן צברה ידע וניסיון רב במהלך השנים בכתיבת תוכניות הוראה עשירות ומגוונות לתלמידים ומורים, ומגלה מקוריות רבה בגישתה החינוכית. בחום רב אני ממליץ עליה כמוסיקאית ומחנכת מהשורה הראשונה.

פרופסור מיכאל וולפה
 מוזיקאי, יוצר ומחנך, האקדמיה למוזיקה ולמחול ירושלים

חן לוי ניחנה באיכות קולית מיוחדת, מוזיקאליות טבעית ורגישות לטקסט. היא אחת מהמוכשרות, המבטיחות והבולטות בתחום בו היא עוסקת. ידיעותיה המקיפות במגוון רחב של נושאים באות לידי ביטוי בסדנאות אותן היא יזמה. אני מביט נפעם בעשייתה שיש בה כל כך הרבה עומק, ידע ואינטואיציה.  מי ייתן וחזונה יהדהד וישפיע על עוד ועוד אנשים.

 ״ במקביל להיותי יוצרת, זמרת פעילה ומרצה בבתי הספר ״רימון״ ו״שטריקר״, אני מעבירה סדנאות למוזיקאים צעירים במגמות ובקונסרבטוריונים ברחבי הארץ. בראייתי, עבודה עם בני נוער חשובה מאין כמותה ואני חווה ממקור ראשון את ההשפעה על המשתתפים בסדנאות. ״

improvisation

סדנת הדגל - אומנות האלתור

אלתור הוא רוחני ויצירתי, ומעודד אותנו לצלול פנימה - כמו מדיטציה. בראייתי אילתור צריך להיות כיף ולנבוע ממקום עמוק של חיפוש. המטרה היא לא להיות המאלתרת הכי טובה שיש אלא להיות חופשייה. אלתור מעודד את האמן להיות אמיץ, מטפח את האמונה שלו בעצמו ומבקש להתחבר לאמירה הפנימית כדי לספר סיפורי אישי עמוק.
הסדנה תעסוק בנושאים מגוונים כמו בניית סולו סקאט, משמעות הטקסט בתוך הג'אז, שימוש במילים לצורך האלתור והרחבת הרפרטואר.

מטרת הסדנה להעניק שליטה וביטחון ביכולת האלתור, להכיר דרכים שונות בהן ניתן לאלתר, לצקת משמעות בתוך האלתור ולייצר חוויה כיפית והדרגתית שתעזור לזמרים לחוש בנוח כשהם ניגשים למלאכת האלתור.

השתלמות מורים לרסיטל

השתלמות זו מכשירה מורים / מורות להגשת רסיטל ווקאלי בנושא ג׳אז - רוק - פופ. ההשתלמות תסקור את כל הצרכים של תלמידים הניגשים לרסיטל ותיתן מענה בצורת תוכנית דידקטית, מסודרת ומוקפדת המחולקת על פני שלוש שנים.  

מטרות ההשתלמות היא להעניק שליטה, ביטחון וסדר בהקניית הידע לתלמיד, כמו גם הכרת דרכים שונות בהן ניתן לאלתר ויצירת חוויה כיפית, הדרגתית ומעמיקה שתעזור לתלמידים ולמוריהם לחוש בנוח כשהם ניגשים לרסיטל. כל זאת יתאפשר באמצעות חוברת לימוד עם הצעות למערכי שיעור / חומרים והצעות לתרגילים, צפייה במבצעים משובחים ועבודה עם הקלטות לימודיות. 
ההשתלמות מתאימה למורים שהגישו לרסיטל בעבר וגם למורים שלא הגישו לרסיטל עדיין. 

סדנת פרפורמנס - הקול מתחיל בפנים

הסוד לעמידה טובה על הבמה נעוץ ביכולת שלנו כאמנים לחוש בנוח עם הגוף שלנו ולהיות שלמים אתו. מכאן הדרך קצרה, כי הרי באומנות כמו באומנות אין נכון או לא נכון. בסדנה ילמדו הזמרים להתחבר לגופם מתוך כוונה לייצר שפת גוף אישית שבסופו של דבר תתורגם לאופן בו גופם יביע את עצמו על במה. בסדנא נלמד להעמיק את ההבנה בטקסטים, לנתחם ולהגישם באופנים שונים ומאתגרים תוך חיבור מתמיד לגוף.

masterclass

כיתת אמן ג׳אזית

לנגן יחד הוא המהות של ג׳אז. היכולת להתחבר עמוקות לנגן / זמר ולבוא לידי ביטוי רק באמצעות צלילים היא בבחינת התעלות רוחנית מספקת מאוד.
כיתת האמן בנויה כמופע משולב בסדנה מעשית - החצי הראשון של המפגש הוא הופעה והחצי השני הוא שיח חופשי בו חן וההרכב המלווה ישוחחו על נגינה יחד, צורות שונות של ליווי, חיבור ריגשי ואינטונאציה כערכים עליונים בתוך ג׳אז ותרגילים ווקאליים להעמקה הרמונית. בכיתת האמן חוברים לחן נגני ג׳אז מובילים ובנגינתם יחד נחשפת הדינמיקה העדינה שבין ווקאליסטית לאינסטרומנטליסטים, נקודות הממשק ואג׳נדות שונות.

כיתת אמן עם חן לוי

שירים מגיעים בשלל צורות ודרכים, והרגע בו אנחנו מאבדים את עצמנו ומוצאים שיר הוא קסם. בכיתת האמן נדבר על האינטואיציה מול השכלתנות ולמה אנחנו צריכים את שתיהן, נדבר על הפרסונה שלנו כאמנים שבאה לידי ביטוי ביצירה ועל החשיבות של ציפייה, סיפוק ושבירה בתוך המאזן העדין של השיר. כיתת האמן מבוססת על המוזיקה המקורית שלי. החצי הראשון של המפגש הוא הופעה והחצי השני הוא שיח חופשי בו אדבר על גישתי לכתיבת מוזיקה, אופן ההלחנה וטקסט. הרכב המלווה מורכב ממוזיקאים מובילים בתחומם שחלקם מפיקים בעצמם/ נגני הפקות מקצועיים/ לידרים בהרכב משלהם ולכן כיתת האמן עשירה בנקודות מבט שונות.

הצעת מחיר ופרטים נוספים

Thanks for submitting!

bottom of page